«Сова. Риба. Метелик» Анни Щавінської вже у нас!!!

В неділю до нас на зустріч і презентацію свого першого роману завітала Анна Щавінська – письменниця, ведуча ранкового шоу «Прокидайся» на «Українському радіо. Рівне», а також літературної рубрики «Що почитати з Анною Щавінською» на суспільному телеканалі UA:Рівне. Її перший психологічно-соціальний роман «Сова. Лис. Риба. Метелик» побачив світ у видавництві «Лілея-НВ» у липні поточного 2018 року. Книга вийшла у світ коштом видавництва.

Над своїм дебютним прозовим твором авторка працювала два роки. У книзі «Сова. Лис. Риба. Метелик» Анна розповідає про переломний період в житті чотирьох людей різного віку і статі. Всі вони прагнуть знайти відповіді на непрості життєві запитання. Задля цього їм доведеться зіткнутися з власними страхами та шляхами їх подолання. Тому герої книжки вирушають у подорож.

Особливий стиль письменниці і незавершені сюжетні лінії заохочують читачів до співавторства й самостійного осмислення способу життя і вчинків героїв книги. 

Було тепло всім присутнім від щирого і конструктивного спілкування. А ще дуже втішені, що в неділю наші читачі таки прийшли на зустріч з авторкою і пішли додому читати її книгу. Сподіваємось, з величезним задоволенням! Всім, хто читатиме цю новину, скажем просто: Аня – дуже крута, і те, як вона пише, класне. Беріть читайте!

Додаткова інформація