Новини


 Валентинів день у бібліотеці «Сузір’я симпатій»

 

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. День Святого Валентина відзначається майже по всьому світу 14 лютого. Вважають, що саме цей святий опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді.


 «Доброчесність починається з тебе»

 

13 лютого 2019 року у бібліотеці, в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя», відбувся урок моральності «Доброчесність починається з тебе». Його учасники – учні 9-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. №17 м. Луцька ознайомилися з такими поняттями: «академічна доброчесність», «академічна недоброчесність», «плагіат», а також дізналися, що фундаментальними цінностями академічної доброчесності є довіра.

 


Зустріч з українською письменницею Анною Хомою у бібліотеці

 

12 лютого у бібліотеці відбулася зустріч з сучасною українською письменницею Анною Хомою (Харчевською), яка живе і пише у Львові. Любов’ю до цього міста пронизані всі її книги.


«Друзі для друзів. Разом – ми сила!»

 

6 лютого, на запрошення патрульних поліцейських, наші бібліотекарі, разом із іншими партнерами, завітали до вихованців філії "Сенкевичівська" Володимир-Волинського ліцею "Центр освіти" Волинської обласної ради.


 Еко-зустріч з Вадимом Курбаном у бібліотеці

 

06 лютого в читальній залі бібліотеки відбулася еко-зустріч старшокласників ЗОШ с. Гірка Полонка на тему «Як сортувати сміття». Лучанин Вадим Курбан, людина з небайдужим ставленням до навколишнього світу та вболіванням за майбутнє поколінь, знайомив та навчав присутніх, як дотримуватися правильного цивілізованого поводження зі сміттям, споживати раціонально та залишати після себе мінімум непотребу. Те сміття, що можна переробити, варто віддати в пункти прийому сировини та навіть отримати кошти. А органіку використати для добрива.


 

Додаткова інформація