Про бібліотеку

 Екскурсія бібліотекою

Волинська обласна бібліотека для юнацтва створена 15 серпня 1977 року. Вона розміщена в приміщенні колишніх келій монастиря католицького ордена Бернардинів, пам'ятки архітектури XVII століття. Загальна площа 640 м2.

Книгозбірня щорічно обслуговує більше 27 тис. користувачів, серед яких: учні, студенти, вчителі, науковці, краєзнавці, робітники, особи з обмеженими можливостями, спеціалісти, які відповідають за освітньо-виховну роботу з молоддю та інші.

Бібліотека першою на Волині почала надавати користувачам доступ до мережі Інтернет, завдяки проектам, які отримали гранти та тривалій тісній співпраці з IREX. Бібліотека оснащена сучасною технікою: 49 комп’ютерів (в тому числі 3 ноутбуки), 3 сканери, 7 принтерів, 3 ксерокси, 16 сканерів штрих-кодів, 12 веб-камер, 1 ламінувальний пристрій, 1 відеокамера, 2 мультимедійних проектори, телевізор, звуковідтворювальна техніка, музичний центр. Всі бібліотечні процеси автоматизовані на основі програми УФД "Бібліотека". Бібліотечні фахівці володіють технологіями, що поєднують сучасні методи інформаційного пошуку й аналітичного опрацювання інформаційного масиву.

З метою ефективнішого обслуговування користувачів впроваджуються інноваційні технології та створюються електронні ресурси. Дистанційне довідково-бібліографічне обслуговування дає можливість віддаленим користувачам бібліотеки використовувати потужні інформаційні бази даних в режимі on-line.

Волинська обласна бібліотека для юнацтва стала потужним інформаційним, культурно-освітнім, науково-методичним, краєзнавчим та дозвілєвим центром по роботі з молоддю, зорієнтованим на максимальну інформаційну допомогу молоді в освіті, самоосвіті, на її соціальний захист та профорієнтацію. Втілено в життя багато міжнародних і вітчизняних проектів, які сприяють розвитку громади та об’єднують сучасне молоде покоління.

Першим директором книгозбірні була Мах Марія Михайлівна, яка керувала нею 37 років, до 2015 року. Завдяки її вмілому керівництву бібліотека здобула імідж високопрофесійної, й у той же час, демократичної, доступної користувачу установи, здатної відгукнутися на суспільні запити. Сьогодні колектив очолює Єфремова Алла Сизонтівна.

 

Адміністрація тел. (0332) 723-995

Відділи обслуговування тел.  (0332) 724-793

Факс (0332) 727-265 

 

 

Адреса: 43025, пр. Волі 2, м. Луцьк,

              Волинська область

 

e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , 

             Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Додаткова інформація