Мультимедійний урок «Все починається з добра, все починається з любові», присвячений видатному педагогу Василю Сухомлинському

27 вересня у читальній залі книгозбірні для студентів Луцького педагогічного коледжу та ліцеїстів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбувся мультимедійний урок «Все починається з добра, все починається з любові». Захід приурочений до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Під час уроку присутні ознайомилися з основними етапами життя і творчості, переглянули документальні відеоматеріали, почули живий голос видатного педагога.

Сухомлинський став непересічним явищем не лише української, а й світової наукової думки, як видатний педагог, гуманіст та письменник. Директором Павлиської середньої школи працював беззмінно 23 роки і звичайну сільську школу він перетворив у справжню лабораторію знань, де плекав скарби педагогічної мудрості.

Істинна велич цієї людини полягає в тому, що він плоть від плоті народний педагог, який творчо увібрав у себе багатовікову виховну мудрість, збагатив її досягненнями педагогічної науки, подарував нам цілісну педагогічну систему виразного гуманістичного спрямування, філософію добра. І то вже наша проблема, як зуміємо скористатися нею, осягнути і серцем, і розумом.

Виставка «Учитель добра і краси» доповнила розповідь книжково-ілюстративними матеріалами: творами Сухомлинського, аналітичними статтями про його професійну діяльність, спогадами про нього. 

Бібліотекарі провели з присутніми цікаву вікторину. Сподіваємось, що мультимедійний урок допоміг учасникам краще засвоїти педагогічну діяльність Великого вчителя.

Додаткова інформація