Інтерактивна година «Пізнаємо Європу разом»

17 травня у відділі читальних залів бібліотеки відбулася пізнавально-інтерактивна година «Пізнаємо Європу разом» на честь відзнаки Дня Європи в Україні. Разом з ліцеїстами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні пізнавали чарівну, дивовижну частину світу – Європу та знайомились з життям та цінностями Європейського Союзу.

Ліцеїсти проявили активну участь у численних завданнях, тестах, вікторинах, що допомогло перевірити знання про Європу. Захід доповнювали цікаві відео про країни Європи та про красу та неповторність рідної України. Це особливо додало приємних вражень та позитивних емоцій, і викликало щиру розмову та обговорення.

Працівники бібліотеки проаналізували результати масштабного опитування щодо європейських прагнень України, її громадян та місця нашої державі в співтоваристві, проведеного інститутом світової політики в шести найбільш населених країнах ЄС, тому, що сучасну молодь хвилює майбутнє України. Власне це і заставляє рухатися вперед, пізнавати світ, збагачувати себе, щоб змінюватися і змінювати свою країну.

Додаткова інформація