Відкриття виставки інформаційних матеріалів «Правова допомога – доступна кожному»

16 квітня 2018 року у бібліотеці, головним спеціалістом зв’язків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Волинській області Богданою Довгополовою-Савотюк спільно із представниками Регіонального та Луцького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирославою Хлистік та Людмилою Носковою відкрито постійно діючу виставку інформаційних матеріалів «Правова допомога – доступна кожному» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Відкриваючи виставку, із вступним словом до читачів та працівників книгозбірні звернулася директор бібліотеки Алла Єфремова. 
У своєму виступі Богдана Довгополова-Савотюк зазначила, що Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області налагоджено тісну співпрацю із Волинською обласною бібліотекою для юнацтва. Адже до бібліотеки звертається багато читачів, а це в основному молодь, які повинні знати свої права та у разі їх порушення уміти себе захистити. Саме на це і спрямований проект «Я МАЮ ПРАВО!». 

Гості зазначили, що працівники юстиції Волині та системи безоплатної правової допомоги на постійній основі братимуть участь у проведенні правоосвітніх заходів для читачів бібліотеки.

Відтепер усі бажаючі матимуть змогу ознайомитись з методичними рекомендаціями управління юстиції та бюро правової допомоги з правових питань, яка постійно буде систематично оновлюватись новими інформаційно-просвітницькими матеріалами проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

 

Додаткова інформація