Відеоквест «Шлях української Конституції»

22 червня у читальній залі книгозбірні шкільні бібліотекарі, слухачі курсів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, здійснили заочну подорож шляхом української Конституції, даючи відповіді на запитання віртуальної гри-вікторини.

Вони дізнались більше інформації про те, що нелегкий це був шлях, і саме прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітету та територіальної цілісності і стали найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина.

Відповіді на питання, коли ми святкуємо день української Конституції, знає кожен українець, а ось який непростий, складний шлях становлення і розвитку пройдено державою, відомо не всім. Запропоновані для перегляду  документальні відео та матеріали книжкової викладки «Конституція – джерело права» нагадали історичні віхи цього надзвичайно важливого документу і допомогли знаходити правильні відповіді на питання, які проектувалися на екрані. Кожне питання містило два варіанти відповіді. За допомогою цифр команди давали свій варіант, а зображення на екрані відображало правильну, аргументовану відповідь. За правильну відповідь гравці отримували зелені фішки, за помилкову – червоні. 

Присутні перевірили наскільки добре вони знають найважливіший закон держави. Відеоквест – цікава інноваційна форма, яку шкільні бібліотекарі разом з педагогами зможуть практикувати в своїй роботі.

Додаткова інформація