365 днів любові

6 березня в читальній залі бібліотеки працівниками відділу культури та мистецтв відкрито благодійну виставку робіт майстрині Руслани Лук’янець «365 днів любові».

Свої чудові роботи майстриня презентувала як вияв доброти, людяності, щоб спонукати відвідувачів, людей небайдужих до чужого горя, допомогти зібрати кошти на лікування 2-річної дівчинки Мілани Медвецької, у якої складне захворювання – цироз печінки. Дівчинка вже перенесла складну операцію, коли їй було на той момент 4 місяці. Завдяки цій операції вона змогла набрати вагу та окріпнути перед іншою значно складнішою – трансплантацією печінки.

Відвідувачі із захопленням розглядали витвори майстрині, це фоторамки, шкатулки, сердечка, квіткові композиції і багато чого цікавого, оригінального. Її вироби – це витвори мистецтва, з відчуттям смаку, естетики, філігранної майстерності. Ще на початку заходу своїм виступом налаштувала на позитив давня приятелька Антоніна Євтодюк, котра асоціювала Русланині роботи із весняною красою. Відмітила, що досконалості немає меж і це видно і у творчості її дітей, котрі допомагають та прийшли підтримати маму.

Керівник мистецької студії «Оле-арт» Ольга Грицюк, говорила про те, як починала Руслана, як поряд з нею шукали свій стиль у декоративному мистецтві, і з якою любовю та легкістю вона творить сьогодні.

Cама майстриня погоджується з тим, що все має бути легко у житті, коли часточку душі і свого серця хочеш віддати іншим. На закінчення заходу майстриня провела благодійний майстер-клас з виготовлення виробів. 

Більше фото тут.

 

Додаткова інформація