Серпень 2016

 

24 серпня на Театральному майдані, біля входу до бібліотеки відбулась святкова акція «Незалежна і єдина – наша ненька Україна», приурочена святкуванню Дня Незалежності України.

Для лучан та гостей працівники підготували барвисту виставку «Стелися, доле, Україні рушниками!». Перехожі мали можливість помилуватись 25 вишитими полотнами із приватних колекцій бібліотекарів. Окремі витвори не тільки передавалися з покоління в покоління, а й мали свою родинну історію.

 


 


Квест «Шляхами історії славетного Лучеська»

20 серпня працівники бібліотеки взяли участь в проведенні заходів, приурочених святкуванню Дня міста. В дитячому містечку «Мадагаскар» Парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки відбулося надзвичайне дійство – дитячий розважальний фестиваль «Я – лучанин, я – лучанка», організоване Луцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Бібліотека долучилась проведенням дитячого квесту «Шляхами історії славетного Лучеська».


Виставка робіт з бісеру майстрині Наталії Сливи

В читальному залі бібліотеки відкрито персональну виставку лучанки Наталії Сливи. На огляд поціновувачів мистецтва представлені вишиті картини. Чимало картин майстрині є в різних куточках світу – в США, Росії, Німеччині, Польщі, Білорусії та Італії.

Про себе пані Наталя каже: «З дитинства любила творити все своїми руками: вишивати хрестиком та гладдю, шити, в’язати та займатися дизайном – все це я черпала від своїх бабусь та краси цуманської природи..., – Для когось ці дрібненькі намистинки – звичайний елемент вишивки, для мене – хобі, яке допомагає відпочити та заспокоїтись. 

  

 


Тренінг «Абетка медіаосвіти для людей поважного віку»

       10 серпня на базі книгозбірні пройшов тренінг «Абетка медіаосвіти для людей поважного віку», організований в рамках проекту «Освіта протягом всього життя. Медійна грамотність для людей поважного віку». Цей проект реалізується за підтримки «Представництва німецької (неурядової) організації Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International). Модератори тренінгу Любов Фрадинська, головний бібліотекар відділу культури та мистецтв обласної бібліотеки для юнацтва та Катерина Мельник, представник ГО «Центру освіти «Університет третього віку» навчали абетці медіаосвіти.

               


4 серпня в читальній залі книгозбірні відбулося чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA «На Волі, 2». Учасники заходу – члени української скаутської організації «Пласт» переглянули та обговорили фільм «Чуєш, Брате?» режисера Романа Бондарчука. 

Присутні охоче ділились враженнями від фільму та розповіли про своє ставлення до документального кіно загалом та про необхідність для кожної людини знати свої права та вміти їх відстоювати. 


 

Додаткова інформація