Всім вистачить волинського сонця

19 травня о 13.00 в читальній залі книгозбірні на честь відзначення Дня Європи в Україні та в рамках роботи Пункту європейської інформації відбулася зустріч з представниками різних національностей  «Всім вистачить волинського сонця».

В заході взяли участь: голова волинського обласного культурно-просвітницького товариства «Німці Волині» Ольга Тибор, голова громадського товариства «Матіце Волинська» (чеська національна організація) Світлана Кратофіл, виконавчий директор Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму Сергій Швардовський, голова ГО «Кримські татари Волині» Сервер Зейнідінов, кандидат історичних наук, доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Луцького національного технічного університету Михайло Костюк. Захід вели студенти Луцького інституту розвитку людини університету «Україна». Були присутні студенти цього ж вузу, а також учні Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. 

На слайдах демонтрувались Луцькі храми різних конфесій, пам’ятки архітектури, національні костюми народів, представники яких проживали на Волині, звучала їх музика та вірші, виконувалися пісні. Чималий інтерес викликали цікаві розповіді про видатних особистостей, які своєю діяльністю прославили Волинь не лише в межах рідної землі, але й в усьому світі. Захід ще раз утвердив думку, що наш край був, є і буде зоною мирних національних контактів всіх народів в межах єдиної України.

Додаткова інформація