Збірник кросвордів «Думи мої»

Ви пробували коли-небудь створити кросворд? Тоді Вам просто необхідно зустрітись та поспілкуватись з людиною, для якої  складання тематичних кросвордів стало захопленням  всього життя, своєрідними сеансами психотерапії  та підтримкою інтелектуального та світоглядного тонусу. Вам треба познайомитись з авторкою збірника кросвордів «Думи мої» Надією Зозулею, презентація якого відбулась в читальній залі нашої книгозбірні  11 березня. Збірка містить 12 кросвордів, присвячених життю та творчості Тараса Шевченка. В доробку Надії Зозулі – 230 кросвордів, надруковані були в різний час – 185.

У кожного з нас – свій шлях до Тараса Шевченка. У когось – через поезію, прозу, живопис, фотографію, а у Надії Зозулі з Луцька –через загадкове перехрещування слів.

Перший її кросворд, присвячений життю й творчості Кобзаря, побачив світ у газеті «Волинь» від 23 травня 1998 року. Інтелектуальне «Поле чудес» на її шпальтах тоді вів незабутній Мирон Александрович. Він усіляка підтримував Надію Олександрівну –економіста за фахом – у її захопленні складати хрестиківки, особливо тематичні.

Згодом її словесні творіння знайшли своє гідне місце на сторінках інших друкованих видань нашого краю: «Вісник», «Аверс-прес», «Слава праці», «Телерадіогазета», а також – столичних: «Сільські вісті», «Перець», «Літературна Україна», «Рідне село».

У цьому збірнику – трохи більше десятка шевченківських кросвордів. Під час їх розгадування вам можуть знадобитися і «Кобзар», і Шевченківський словник, і, звісно ж, тематичні статті в мережі Інтернет. 

Додаткова інформація