Урок знань «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну»

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Цей День знань, перший урок, який завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, новими надіями і несподіваними зустрічами, пройшов у читальній залі бібліотеки під гаслом «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну». Працівники бібліотеки провели його для учнів 11-х класів гімназії №4 ім. Модеста Левицького. Розмовляти про чарівну, дивовижну частину світу Європу, яка на порівняно невеликій території об’єднала найрізноманітніші культури та національності, має багатющу історію з величезною кількістю неймовірних та цікавих фактів.

Старшокласники із задоволенням перевіряли свої знання, відповідаючи на питання вікторини «Як ми знаємо Європу?». Вони дізналися багато цікавого та пізнавального, старалися осягнути, яким є стиль життя у європейських країнах, що відбувається у їхній повсякденності. Своєрідного колориту зустрічі додали роздуми та відповіді вихованців гімназії на питання «Чого нам не вистачає, щоб вважати себе європейцями?». Бібліотекарі    проаналізували результати масштабного опитування щодо європейських прагнень України, проведеного в шести найбільш населених країнах ЄС.

Доповнили захід цікаві відео про країни Європи, про красу та неповторність рідної України, що супроводжували розмову і додали приємних вражень та позитивних емоцій. 

Сучасній молоді випало складне й відповідальне завдання – відродження української держави, становлення України як частини європейської спільноти. Старшокласники висловили свої міркування і цілком погодилися з твердженням Вольтера: «Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, я намагаюся збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр». Тому любов до Батьківщини заставляє нас рухатися вперед і постійно змінюватися.

Додаткова інформація