Дитячий табір «Winter camp» у бібліотеці

 

26 грудня, з початком зимових канікул, у бібліотеці відкрився дитячий табір «Winter camp». Працівники бібліотеки розробили план заходів на два тижні з майстер класами, іграми, квестами, різними арттерапіями та зустрічами з цікавими людьми. Учасниками табору стали двадцять дітей м. Луцька. Протягом першого тижня для них було чимало несподіванок та сюрпризів. Розпочали зі знайомства з бібліотекою – новорічної квест-екскурсії. Завдяки партнерству з Департаментом молоді та спорту Луцької міської ради та Луцьким міським молодіжним центром діти відвідали резиденцію святого Миколая в артгалереї «Образ», де на них чекали танці, ігри, смачне какао та солодкі подарунки, які вручав за вірш чи пісню Святий Миколай. До співпраці долучились також і патрульні поліцейські, які провели святкову майстерню флікерів і урок безпеки.

27 грудня у День вирізання сніжинок учасники табору виготовляли об'ємні кольорові сніжинки, а ще символ 2023 року – зайчика. Також знайомилися з таким новим словом як кінезіологія.

Сучасні діти досить розвинені та знають чимало, однак працівникам бібліотеки вдається їх здивувати і зацікавити. Театротерапія та мульттерапія стали справжньою новинкою для тих, хто чекав несподіваного та захоплюючого. Особливо радісним видався майстер-клас з виготовлення гномів.

Діана Майко, бібліотекар:

“Сьогодні у нас був дуже насичений передноворічний день. Оселі учасників табору будуть прикрашати чарівні гноми. А на мульттерапії дітки створювали казкові зимові пейзажі. Всі ми трішки поринули в казку”.

Віка, 9 років:

“Була тут на осінніх канікулах. Завжди знаходжу нових друзів. Мені подобаються Діана і Віта”.

Аліна, 11 років:

“Тут завжди багато нового і цікавого. Найбільше сподобався новорічний квест бібліотекою. Дякую, що стараєтесь для нас»”.

Варя, 11 років:

“Мені найбільше подобаються майстер класи. Люблю щось виготовляти. Хочу побажати всім здоров’я, щастя і мирного неба”.

Остап, 5 років:

“Мені сподобалося повторювати руханки і робити гномика. Бажаю, щоб у всіх все було добре, ніхто не хворів. А ще, щоб не вимикали світло і закінчилась війна”.

Дякуємо дітям за активну участь, партнерам за організацію та співпрацю. Передсвятковий настрій та подаровані приємні миті були безцінними. У новому році табір продовжить свою роботу, будуть нові зустрічі, звершення та море позитивних емоцій.

Додаткова інформація