Онлайн зустріч бібліотекарів із представниками Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

 

30 листопада відбулась онлайн зустріч Ольги Семенюк, заступника начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) із працівниками Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. Бібліотека чимало років є постійним партером управління юстиції Волині. Тож, на продовження цієї співпраці була проведена онлайн розмова щодо новацій у роботі Західного міжрегіонального управління.

Присутні в залі читачі  та працівники книгозбірні дізналися багато чого цікавого, зокрема, щодо роботи органів державної виконавчої служби, сектору з питань банкрутства та з питань легалізації об’єднань громадян.

Перед присутніми також виступили Діана Омелянчук, головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань, Алла Лотвіна, в.о. завідувача сектору з питань банкрутства, Юрій Дуда, головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління із забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області. Це ті інноваційні моменти в роботі наших правоохоронних органів, які варто знати пересічному громадянину, а тим паче бібліотечним фахівцям, які є посередниками в донесенні інформації.

В бібліотеці також організована постійно-діюча виставка інформаційних матеріалів «Правова допомога – доступна кожному», де зібрано чимало корисних видань, буклетів, які користуються попитом серед  відвідувачів.

Приємно відмітити той факт, що захід пройшов досить активно, було чимало цікавих запитань, на які аргументовану відповідь дали працівники міжрегіонального управління юстиції.

 

Додаткова інформація