Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Бібліотекарі на фестивалі професій в ТРЦ «Порт City»

26 серпня 2018 року на території луцького торгово-розважального центру «Порт City» відбувся дитячий фестиваль професій, на якому було представлено близько 150-ти спеціальностей: лікар, поліцейський, прикордонник, будівельник, кухар, бухгалтер, банкір, агент з нерухомості, артист, нотаріус, майстер тату, музикант, водій і навіть генеральний директор компанії.

Мета проекту – допомогти дітям у професійному самовизначенні, сформувати усвідомлений підхід до вибору чи зміни професії у майбутньому, змінити стереотипне уявлення щодо різних професій. 

Випробувати себе в професії біліотекаря учасникам фестивалю допомогли працівники бібліотеки. Вони створили яскраву та змістовну локацію, до якої масово поспішали діти. Учасники фестивалю в ролі бібліотекаря шукали інформацію у довідкових виданнях, енциклопедіях, видавали та повертали книги за допомогою сканера штрихкодів. Маленькі діти розповідали, як потрібно бережно ставитися до книги, чемно поводитися у бібліотеці. Їх батьки охоче ділилися читацькими уподобаннями своїх діток та дізнавалися про послуги книгозбірні, нові видання, що надійшли до її фондів, умови запису. Було цікаво, корисно та гамірно. Сучасна, комп’ютеризована бібліотека для юнацтва стала відкриттям не лише для малечі, а й для багатьох дорослих.

Додаткова інформація