Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

В День Незалежності України: бібліотека для громади

День Незалежності України – головне державне свято. 27 років Незалежності продемонструвати світові, що Україна відбулася як самостійна держава, здатна утверджувати демократичні цінності, захищати свободу як власну так і Європи, стримуючи російську агресію.  24 серпня на Театральному майдані біля приміщення бібліотеки її працівники організували вуличну акцію «Україна=Європа», яка включала різні форми роботи та різнопланові дійства.

Книжкова виставка-панорама «Земля, що зветься Україна!» пропонувала цікаві видання,  які є у фондах бібліотеки, і розкривають тернистий шлях України до незалежності та її поступу на шляху до Європи. Перехожі особливу увагу звернули на викладку художніх творів українських  авторів та охоче відповідали на питання бліц-опитування «Топ-5 кращих українських книг». Називали  імена сучасних авторів, класиків, та земляків – письменників-волинян. Це засвідчило, що молодь, старше покоління  лучан та гостей читають, відвідують книгозбірні та орієнтуються в літературі.

Майстер-клас, організований в рамках Творчої майстерні «На-вчись», дав можливість усім бажаючим проявити себе у творчості. Долучались не тільки діти, а й дорослі.  Зроблені своїми руками флікери мали патріотичне забарвлення, і залишились на  згадку про свято.

Фотозона – це особливе місце нашого свята. Щорічно ми влаштовуємо щось цікаве та незвичне, адже світлини, зроблені тут – фіксують миті урочистості та відкривають дорогу до книгозбірні.  Фото на згадку робили  перехожі лучани, гості міста. Серед іменитих гостей були: представники влади, депутати, учасники фестивалю «Поліське літо з фольклором». 

На фотосушці демонструвалися світлини про яскраві моменти співпраці з партнерами – патрульною поліцією м. Луцька в рамках програми «Поліс». На асфальті дітвора із задоволенням малювала та писала вітання з днем народження України.

Святкування було насиченим на спілкування, позитивні враження. З днем народження, Україно! 

        Більше фото на Facebook

 

Додаткова інформація