Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

«Стоп наркотик!»: бібліотекарі приєднались до профілактичної акції патрульних

16 серпня працівники бібліотеки разом із іншими волонтерами приєднались до профілактичної акції «Стоп наркотик!», яку провели у місті Луцьку наші партнери – патрульні поліцейські.

Центральний парк, вулиці Коперника, Ветеранів, Декабристів, проспекти Грушевського, Молоді, Соборності, – за цими та іншими адресами учасники акції замальовували написи з рекламою сайтів, через які можуть реалізовуватись наркотичні речовини.

«Наша бібліотека протягом трьох років плідно співпрацює із Патрульною поліцією Волинської області. Разом ми провели велику кількість заходів для молоді, успішно відпрацювали програму ПОЛіС (мета якої  налагодження співпраці між громадою та поліцією), наші читачі допомагали поліцейським створювати карту безпечних місць міста Луцька, і сьогодні ми із патрульними бібліотека долучилась до всеукраїнської акції», – підкреслила  координатор проектів головний методист Оксана Романюк.

Громадяни, побачивши поліцейських та волонтерів з фарбою, спочатку реагували неоднозначно, але після роз’яснень схвально оцінювали таку ініціативу.

 «Звісно, тут потрібно системно боротись з проблемою, і ми це розуміємо, – зазначила інспекторка Ольга Шмігель. – Але так ми власним прикладом показуємо, що може зробити кожен: просто взяти фарбу і замалювати шкідливий контент. Таким чином, ми відвертаємо увагу від цих написів».

Задача патрульних та небайдужих громадян – профілактувати подібне, застерігати людей, а головне – убезпечити дітей від споглядання адрес таких сайтів.

Більше фото на Facebook

Додаткова інформація