Школа правових знань

 "Уроки права – уроки життя”

(школа правових знань)

Свою діяльність розпочала з лютого 2004 року за ініціативою відділу методико – соціологічної роботи та менеджменту спільно з громадськими організаціями міста.

Базою проведення занять обрано ЗОШ №17, зокрема робота проводиться з учнями старших класів. Щомісячно під час навчального організовуються різнопланові  заняття. Робота школи спрямована на виконання заходів в рамках Обласної програми правової освіти населення на 2012-2016 роки.

Мета:

Допомогти молоді адаптуватися в нинішніх складних і суперечливих реаліях життя.Сприяти її соціалізації та профорієнтації, розвитку правової свідомості. Надати можливість визначитись з рівнем своєї конкурентоздатності за розумовими та психологічними мотивами.

Результат:

Оволодіння правовими знаннями і вироблення в дітей вміння правильно розв’язувати певні конфліктні, неординарні ситуації. Формування позитивної мотивації в поведінці. Узагальнений в 2006 та 2014 роках досвід роботи школи правових знань активно впроваджується в діяльності бібліотечних та освітніх закладів області.

 

Програма занять на 2019 рік

Додаткова інформація