Вахта пам’яті «Небесна Сотня в вирій полетіла»

19 лютого працівники бібліотеки вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Захід пройшов спільно з учнями у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

«Ми закликаємо вас сьогодні згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі» – такими словами розпочалася вахта пам’яті.

Перегорнули сторінки хронологічних подій тих днів, які відбулися більш ніж 5 років тому, та назавжди змінили історію нашої нації. Тоді, коли на центральній площі країни, зібралась купка студентів, які виступили з протестом проти рішення влади відмовитися від європейської інтеграції, ніхто і передбачити не міг, що за цим відбудеться…

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, тих, хто повстав проти насилля, несправедливості та брутального відношення до своєї країни. Кожен з них здійснив свій подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової держави. Герої Революції гідності своїм прикладом показали силу та незламність українського духу. На заході звучали проникливі вірші, пісні, демонструвалися кадри тих страшних подій, відбулися емоційні, зворушливі інсценізації.

Герої  Небесної Сотні! Пам’ятай!

Їхні обличчя і серця, їхні пориви, чин та ідею – Пам’ятай!

Я – пам’ятаю! Я пам’ятаю! А ти пам’ятаєш? А ти ? А ви? А всі  ми…

Додаткова інформація