Як мандрувати Віднем

21 березня у бібліотеці,  в рамках Пункту європейської інформації, та проекту «Жива бібліотека» відбулася зустріч з журналісткою Майєю Голуб «Відень – бал і не тільки…» Цього разу учасницею проекту стала журналістка, мандрівниця, цікава співрозмовниця – Майя Голуб. Вона ділилася враженнями та навчала луцьких студентів як мандрувати Віднем. Вони дізнались про її нові подорожі, адже дівчина детально розповіла про Віденський бал, де побувала вже цього року, та чудову столицю Австрії.

 «До балу приготувалась за кілька годин. Майже відчула себе Попелюшкою», – зазначила на початку заходу Майя. Вона розповіла, що вперше потрапила до Відня по журналістській роботі. Місто вразило її своєю красою, кількістю музеїв та пам’ятків старовини.  Хоча багато часу гуляла визначними місцями, але побачити встигла не все. Багато цікавих місць Відня запланувала відвідати під час наступних поїздок.

Про улюблену журналістську роботу Майя каже, що коли пишеш «крутий» аналітичний текст, аж радісно на душі. Міжнародні теми – це дуже цікаво!

На студентів кафедри туризму та цивільної безпеки ЛНТУ чекала пізнавальна презентація про музеї, пам’ятки архітектури, наряди для балу, найсмачнішу їжу. 

 

Додаткова інформація