Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 140

Краплина світу в кольорах

 

4 березня, в рамках нового арт-проекту «A-zart. Мистецтво молодих" відділу культури та мистецтв бібліотеки, з метою виявлення та знайомства з творчістю юних талантів, відкрилася виставка картин Вікторії Тимошик «Краплина світу в кольорах».

Дівчина живе та навчається в місті Камені-Каширському, з 2012 року відвідує студію образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй» при будинку дитячої та юнацької творчості.

Чотири роки вона опановує художній живопис. Щоденно удосконалює свої навики роботи у різних техніках, розвиває індивідуальні творчі здібності, художнє мислення, естетичний смак, уяву, зорове сприйняття предметів оточуючого світу, збереження його краси. На полотні юна художниця передає свої думки, емоції, переживання. Кожен раз, коли пензлик чи олівець потрапляють до неї у руки, вона опиняється у світі дивовижної фантазії, яскраві барви одразу прикрашають сіру маску і серце наповнює тепле хвилювання. Зараз Вікторія переважно працює у техніці живопису, використовуючи олійні, акрилові та акварельні фарби. У своїх картинах передає красу та досконалість навколишнього світу, тому кожна робота є втіленням маленької частинки дитячої душі. Від усіх своїх починань дівчина тільки духовно збагачується та росте як митець пензля.

Зі вступним словом до учасників виставки звернувся Геннадій Сарапін, голова ВОО Українського фонду культури, який сказав, що край в якому живе талановита дівчина багатий на творчих людей. Побажав подальших успіхів та творчих злетів юному обдаруванню.

Із захопленням про свою ученицю розповідала керівник студії образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй» Людмила Михайлівна Бірук. Справжній майстер-клас отримала Вікторія від відомого художника Леоніда Хведчука, котрий дав цінні поради з приводу використання кольору в живописі.

Творчі роботи Вікторії експонуються на виставках районного та обласного рівнів. Вона бере активну участь у різноманітних конкурсах та фестивалях дитячої творчості. Стала переможницею конкурсів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: «Різдвяні дива» (ІІ місце), «Ми – діти твої, Україно» (ІІ та І місце), «З цілющого джерела черпаємо наснагу» (ІІІ місце).

Гарну атмосферу презентації виставки створили учні Луцької музичної школи № 1 імені Фридерика Шопена Федотова Соломія та Базюк Анна.

Ця творча імпреза допомогла дівчині не тільки збагатити свої знання з малярства, а й з новими силами сприймати навколишню дійсність, адже малярство стало невід’ємним супутником її життя.

Юна художниця має творчі плани і знає, що буде робити щойно закінчить свій новий твір. А нині невтомно шукає себе та реалізовує можливості у великому світі мистецтва.

 

Додаткова інформація