Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Грудень 2017

 


 Таємниця майстра українського сакрального бароко Йова Кондзелевича

21 грудня 2017 року працівниками відділу краєзнавства у співпраці з Музеєм Волинської ікони проведено мистецьку годинудо 350-річчя від року народження відомого волинського іконописця Йова Кондзелевича. 

Студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій побачили ікони, намальовані майстром, що складають золотий фонд мистецтва України. Вони зачарували віртуозним малюванням, одухотвореністю і теплотою образів, досконалою красою ликів, багатством та насиченістю колориту, бездоганно побудованими композиціями.

 


  Вечір-портрет «Дорога болю і боротьби В’ячеслава Чорновола».

 

17 грудня у читальній залі книгозбірні відбувся вечір-портрет «Дорога болю і боротьби В’ячеслава Чорновола». Учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні  ознайомилися з життям і діяльністю видатного українського політика, правозахисника, журналіста, публіциста.

  

 


 День патрульного поліцейського в бібліотеці

  

15 грудня живим спілкуванням зі студентами Луцького вищого професійного училища №9 розпочався День патрульного поліцейського у нашій бібліотеці. У рамках програми «Поліс» молоді люди спілкувалися із патрульними поліцейськими Луцька та переглянули соціальні ролики про насилля, безпеку, як на вулиці, так і на дорозі. Підготовлені відеосюжети вчать бути законослухняними та небайдужими. Особливу увагу поліцейські звернути на питання домашнього насилля, яке є поширеним явищем.


 


Зимові читання з Орестою Осійчук

      11 грудня в читальному залі бібліотеки учні 7-х класів гімназії №18  мали змогу насолодитись від спілкування з відомою авторкою фентезійного роману «Айхо» Орестою Осійчук. Слухали розповіді письменниці про роман, говорили про фентезійні світи та робили передбачення на книжці.

       Для учнів та всіх охочих  створили затишну атмосферу зі свічками, пледом, кріслом-качалкою та смачним печивом.

     Авторка розповідала про себе, про свій шлях до творчості, та закликала дітей до читання, адже книга – це безмежний світ відкриттів, почуттів та насолоди.

       

  

Додаткова інформація