Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Вересень 2017

Рік Японії в Україні

На виконання Указу Президента про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні в відділі краєзнавства підготовлено та проведено захід-знайомство із японськими видами бойових мистецтв. На зустріч з учнями гімназії №21 27 вересня були запрошені Панасюк Олександр – доцент кафедри фізвиховання ЛНТУ, майстер спорту України, володар 2-го дану по карате, Корчук Ігор, головний тренер клубу східних єдиноборств «BUSIDO», володар 3-го дану по карате і Бабич Максим – кандидат в майстри спорту України, володар 3-го кю по карате. Це була не просто зустріч і розмова, а повноцінний урок фізичного виховання, виконання прийомів японської боротьби, розробка бойових рухів та інформація для юнацтва про види, стилі й особливості японських видів бойових мистецтв.

 


Фінішував конкурс «Я – патріот: новий формат»

27 вересня 2017 року у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулося підбиття підсумків та урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу «Я – патріот: новий формат». Обласний огляд-конкурс проводився управлінням культури облдержадміністрації,обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та обласною організацією професійної спілки працівників культури України. 

Його мета – активізація патріотичного виховання та сприяння формуванню і розвитку соціально значущих цінностей в молоді шляхом впровадження інноваційних форм у роботу бібліотек за допомогою сучасних піар-технологій.

 


 


Зустріч в «бібліокафе»

«Літературні шедеври на великому екрані», – тема чергової зустрічі, яка відбулася 19 вересня  у імпровізованому «бібліокафе» книгозбірні. Спільно зі студентами факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки розмовляти про її величність – Книгу. Зібрались ті, хто шанує книгу та любить кіно.

 Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Цей День знань, перший урок, який завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, новими надіями і несподіваними зустрічами, пройшов у читальній залі бібліотеки під гаслом «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну». Працівники бібліотеки провели його для учнів 11-х класів гімназії №4 ім. Модеста Левицького. Розмовляти про чарівну, дивовижну частину світу Європу, яка на порівняно невеликій території об’єднала найрізноманітніші культури та національності, має багатющу історію з величезною кількістю неймовірних та цікавих фактів.

 

Додаткова інформація