Червень 2017


Молодіжні центри в контексті оновлення молодіжної політики в Україні 

30 червня бібліотекарі нашої книгозбірні взяли участь в обговоренні стратегії розвитку молодіжних центрів області. Захід, який організував «Молодіжний центр Волині», відбувся в актовому залі Волинської православної богословської академії. Відкрив його керуючий єпархією митрополит Михаїл, який закликав молодь своєю працею розвивати наше місто, волинський край, державу. Владика висловив задоволення тим, що тут зібралися небайдужа і не пасивна молодь, яка знає чого хоче від життя.

 


Відеоквест «Шлях української Конституції»

 

22 червня у читальній залі книгозбірні шкільні бібліотекарі, слухачі курсів Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, здійснили заочну подорож шляхом української Конституції, даючи відповіді на запитання віртуальної гри-вікторини.

 


 

      12 червня у бібліотеці відбулась презентація книги спогадів Тадеуша Станєвського «У кігтях двоголового орла», про роки навчання у Луцькій чоловічій прогімназії уродженця Волині, талановитого польського педагога і організатора освіти у міжвоєнній та повоєнній Польщі. У спогадах, що побачили світ у видавництві Луцького національного технічного університету, він описав чотири роки навчання в цьому закладі. 

        

  


4 травня минув рік, відколи на 53 році життя перестало битися серце письменника Анатолія Махонюка. Сьогодні ми згадали про талановиту, добру і сильну духом людину разом з письменниками Ольгою Ляснюк, Ніною Горик, Володимиром Лисом, Надією Гуменюк, Оленою Криштальською та Іваном Чернецьким, учнями ЗОШ №13 м. Луцька та всіма прихильниками таланту Анатолія Махонюка. Приємним сюрпризом була для всіх присутніх інсценізація «Казки про Джмелика-мандрівника», яку підготували школярі, відпочиваючи в літньому пришкільному таборі.

 


 Виставка «Молимось, щоб жити! Живемо – щоб творити!»

8 червня, біля входу до нашої бібліотеки, відбулося масштабне дійство. Головною подією стало відкриття виставки «Молимось, щоб жити! Живемо – щоб творити!». Це персональна виставка восьмирічної Анни Хільчук, яка потребує коштів на лікування.

 


 

Збереження природи –  це збереження людини. Саме на таку тематику 7 червня 2017 р. працівники відділу абонементу спілкувалися  з учнями 4-х класів пришкільного літнього табору Луцької гімназії № 4 під час інформаційного калейдоскопу «Поговоримо про природу», в рамках проекту «Літо з бібліотекою».

 


7 червня в читальному залі бібліотеки зібралось багато дітей з пришкільних таборів, зокрема гімназії №4 імені Модеста Левицького та ЗОШ № 11. Для них бібліотекарі приготували багато цікавого і невідомого. Працівники відділу культури та мистецтв підготували та провели відеосалон «Загадкова палітра Японії» (до відзначення року Японії в Україні). Діти з захопленням дивилися сюжети цікавих фактів про «країну висхідного сонця», активно відповідали на питання вікторини, а також із задоволенням подивилися сучасне японське аніме «Ніндзяго».

«Літо з бібліотекою» продовжується...

 


1 червня – Міжнародний день захисту дітей

        Перший день літа був особливо насичений, адже  літні канікули дітвори співпали з  Міжнародним днем захисту дітей. Бібліотекою було заплановано багато конкурсів, розваг як в приміщенні, так і на свіжому повітрі.

          

 


 

 


 


 

Додаткова інформація