Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Травень 2017

 День Німеччини в бібліотеці

19 травня в бібліотеці було приурочено знайомству з Німеччиною – країною взірцевого порядку, однією з найдавніших і найрозвиненіших держав Європи. Нині її назва – Федеративна Республіка Німеччина, і вона має довгу і повчальну історію.

 


 День Польщі в бібліотеці

18 травня бібліотека запросила своїх користувачів «відвідати» та пізнати життя сусідньої держави, члена Європейського Союзу – Польщі,  держави, якій вдалось зробити неймовірне за роки перебування в спільноті європейських держав.  Ця країна оповита легендами, де кожна мить стає моментом історії.

 


Оборонці українського православ’я на Волині

17 травня працівники відділу краєзнавства книгозбірні спільно зі студентами Волинського технікуму Національного університету харчових технологій та Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки і Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» провели історичну годину «Оборонці українського православ’я на Волині», присвячену 400-річчю Луцького Хрестовоздвиженського братства.

 


День Великобританії в бібліотеці

17 травня відвідувачів чекало знайомство із загадковою країною – Сполученим Королівством на островах, яку звично називають Англія або Велика Британія. Виставка літератури «Знайомтесь: Великобританія» розкриває стиль життя монархічної держави, матері демократії та парламентизму. Цікаві видання пропонують знайомство з однією з найурбанізованіших країн, світовим лідером, що входить до «сімки» провідних держав.

 

 


Стежини до храму душі материнської

Матусю наша, ми це знаєм:

Багато ангелів є в Божім раю,

Та на землі лише один між нами:

Це наша мама! 

Так хвилююче розпочалася лірична година «Стежини до храму душі материнської», яка відбулася 16 травня у читальній залі книгозбірні зі студентами Технічного коледжу Луцького національного технічного університету.

 

 


День Італії у бібліотеці

16 травня – особливий день в житті  бібліотеки. Для відвідувачів книгозбірні він розпочався зі знайомства з наступною країною Європейського Союзу – Італією. Древня і вічно молода Італія… Дух її не можна сповна відчути, лише перегорнувши видання на книжковій виставці «Італійська панорама», але доторкнутись до її історії, культури і мистецтва, варто. Читачі знайомилися з книгами про веселих, амбіційних та життєлюбних італійців. Найголовніше – видання презентували: італійську кухню, курортні пейзажі та дивовижні міста древньої Італії зі своїм монументальним, театральним та культурним життям…

 


Гра-турнір з правознавства в Арт-галереї мистецтв Центрального універмагу

16 травня в Арт-галереї мистецтв Центрального універмагу міста Луцька відбулась інтелектуально-розважальна гра-турнір з правознавства «Ситуація». Чергове заняття в школі правових знань «Уроки права – уроки життя» об’єднало учнів 9-10-х класів Луцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 в дві команди «Шерлоки» та «Діти закону», щоб позмагатися в цікавих та повчальних конкурсах.

 

 


День Франції у бібліотеці

15 травня розпочався Тиждень Європи в бібліотеці під назвою «Країни Європи: дізнайтесь більше». Для відвідувачів його відкриття розпочалося з  інформ-виставки в читальному залі «Європейський Союз – дізнайтесь більше», яка знайомить всіх, хто хоче дізнатись більше про країни, що входять до складу цієї організації. Література показує яка Європа багатолика: єдина, близька, велика…

  


 


10 травня в читальному залі бібліотеки працівниками відділу культури і мистецтв було організовано презентацію видання «Родинна Книга Життя» А. Соломіна, волинянина, учасника АТО. Водночас з презентацією відбулося відкриття виставки картин «Я захищав свій світ». 

Ведуча заходу Любов Фрадинська сказала, що в цьому залі черпають натхнення до творчості не тільки досвідчені митці, а й і початківці, адже бібліотека змінила свій формат діяльності, стала платформою для спілкування, і дає можливість представити на суд відвідувачів твори мистецтва та літератури. Подія відбулася в рамках благодійного проекту реабілітації воїнів АТО «АРТ Постріл». В книзі Андрій відобразив історію свого роду, дослідивши її аж до шостого покоління, нині збирає і працює над вивченням сьомого.

 


Рік Японії в Україні

4 травня працівники відділу культури та мистецтв організували та провели майстер-клас з традиційного японського мистецтва ікебани гілочки сакури. В ньому прийняли участь учні спеціалізованої ЗОШ № 1 м. Луцька, які ознайомилися з презентацією про Країну Сонця. 

Після завершення заходу дякували бібліотекарям та майстрині Оксані Кобі за змістовно проведений час та забрали виріб, щоб прикрасити клас. 

 

Додаткова інформація