Серпень 2015

Плетемо маскувальну сітку разом! Якщо не ми, то хто? На цей заклик 26 серпня відгукнулось чимало користувачів Волинської бібліотеки для юнацтва. Свою небайдужість та вправність проявили як дорослі так і діти учасники проекту «Літо з бібліотекою». Співорганізатором акції виступило громадське формування «Самооборона Волині».

Слідкуйте за повідомленнями про наступні акції на сайті бібліотеки та в соціальних мережах. 

Долучайтесь всі небайдужі до долі України. Разом ми сильні! Перемога буде за нами!


Діти, як ніхто, потребують свята, світла наших душ, любові, турботи і піклування… Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим.

25 серпня 2015 року в рамках заходів, приурочених до Дня святкування 930-річчя міста Луцька та Дня незалежності України, проводився дитячий квест «Шляхами історії славетного Лучеська», який проходив за маршрутом від Волинської обласної бібліотеки для юнацтва до Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. В книгозбірні діти познайомились з виданнями про наше славне місто на виставці «Чолом, тобі, Лучеську!»


День Незалежності та 930-та річниця святкування міста Луцька для кожного волинянина – свято національного відродження та духовного піднесення. Працівники бібліотеки намагаються бути гідними громадянами своєї держави і свого міста. Вони активно долучились до святкування цих важливих подій, пропагуючи національні, духовні цінності збережені поколіннями в мудрих книгах. Цьому були приурочені виставки літератури про рідний край «Чолом, тобі, Лучеську!», які розкривають історію міста від найдавніших часів до сьогодення та про шляхи поступу нашої держави на шляху до Незалежності «Живи наша держава –Україна!» 

Ми впевнені, що своєю невтомною працею українці доведуть усім і кожному – ми сильні і єдині, незважаючи на час неспокою і спільного горя, коли свою Незалежність доводиться виборювати слізьми і кровю.


Анонс заходів
у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва
до відзначення Дня міста та Дня незалежності


Незалежна і єдина – наша ненька Україна. 

«Лиш той життя і волі гідний, хто бється день у день за них», – ці крилаті слова Гете, як ніколи, нині на часі… Не романтичні сентенції, не пафосні гасла, не популістська передвиборча демагогія, не ура-патріотизм, а лише реальна зброя в твердих та надійних руках здатна захистити мир у наших домівках, спокій у душах та право на справжню Незалежність і Неподільність. Усвідомлювати цей факт нелегко.

Зовсім прикро мусити доводити цю очевидність будь кому з позицій сили через майже чверть віку існування нашої держави. Адже, як і минулого року, так і тепер, день її народження матиме солоний присмак сліз та болю. І серед двох традиційних кольорів долі домінуватиме, все ж, колір чорної журби. Та й червоний мало у кого нині асоціюється з любовю. Надто багато крові та жертв. Надто мало позитивних емоцій та гарних новин. Бог наче в черговий раз випробовує нашу неньку Україну на міцність.

У найлихіші часи смут та нестабільності українці не раз демонстрували світу чудеса мужності, стійкості, героїзму, єдності. Саме тоді на поверхню спливало усе огидне, каламутне, бридке і відносило його стрімкою течією одвічної молодечої відваги у прірву небуття, аби очистити прозорі води наших душ від скверни та зневіри. Так було завжди. Так буде й тепер. І слова незабутнього Павла Тичини звучать переможним рефреном до нашого неспокійного сьогодення для кожного свідомого громадянина України: 

«Я єсть народ, якого Правди сила

Ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! – 

А сила знову розцвіла». 

З Днем Незалежності нас! Слава Україні!

 


 

Додаткова інформація