Липень 2016

 

 

    Пройшов кінопоказ і обговорення короткометражного документального фільму із проекту «Docuspace» «Хотабич та його команда». Хоттабич в минулому сталевар та фінансовий директор. Після Майдану разом із першим батальйоном Національної гвардії України він поїхав до зони АТО як медик-волонтер. За рік війни Ілля Лисенко на прізвисько Хоттабич зумів створити команду із п’яти екіпажів, які вивозять поранених із найгарячіших точок фронту.

      


День торта в бібліотеці

 

У середу, 20 липня, бібліотека та Пункт європейської інформації,  запрошували лучан на День торта.

 


Електронна читанка (покетбук) в бібліотеці

 

Бібліотека має можливість безкоштовно надати в користування своїм відвідувачам Електронну читанку, отриману завдяки перемозі у конкурсі Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)».

За допомогою Читанки ви зможете прочитати твори українських класиків та сучасних авторів зарубіжної літератури, праці з історії України, ознайомитись з довідковими та краєзнавчими виданнями, матеріалами про Європу та Європейський Союз.

Шановні користувачі! З питань користування Читанкою звертайтеся до працівників читальної зали бібліотеки!

PS. Пункт європейської інформації діє в нашій бібліотеці з травня цього року. Працює з 9.00 до 19.00, неділя – з 10.00 до 18.00, вихідний – субота.

  

Додаткова інформація