Грудень 2020

 

Родинні читання з Орестою Осійчук

 

Голосні читання української письменниці «Різдвяні історії з Орестою Осійчук» 22 та 23 грудня відбулись live-стрім на сторінці бібліотеки у фейсбуці.

Для родинного читання в передсвяткові дні авторка обрала свої пригодницькі різдвяні історії про кота Персика.


 

«Духовні витоки Волині»: нагородження переможців

  

16 грудня у бібліотеці відбулося урочисте підбиття результатів обласного онлайн-конкурсу досліджень сакральних пам’яток серед районних (міських) централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек об’єднаних територіальних громад. Конкурс  відбувся завдяки сприяння та коштам управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації та Волинського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.


 

Другий транш в рамках реалізації проєкту «Гейміфікація: вчимось граючи» отримала бібліотека

 

Бібліотека отримала другий транш в сумі 81996 грн. в рамках реалізації проєкту «Гейміфікація: вчимось граючи», що реалізується за підтримки Європейського Союзу за програмою House of Europe.

Закупівлі здійснювались відповідно до вимог чинного законодавства України через платформу Prozorro. 

За допомогою реалізації коштів проєкту вдалось суттєво змінити інфраструктуру – покращити технічне оснащення бібліотеки. Здійснено технологічну модернізацію установи, закуплено 5 сучасних ноутбуків, 2 планшети, 3 маршрутизатори для з’єднання з Інтернетом, фотоапарат, отримано ліценцію на доступ до програмного забезпечення ActionTrack, що дало можливість впровадити нову інноваційну послугу (гейміфікація книг) для користувачів бібліотеки (школярі, студенти), вчителів шкіл, викладачів ЗВО та усіх стейкхолдерів проєкту.


 

Онлайн-зустріч з Ольгою Ольховою, поетесою, журналісткою провела бібліотека

 

10 грудня відбулась онлайн-зустріч з поетесою, журналісткою, літературною редакторкою, кандидаткою наук із соціальних комунікацій, доценткою кафедри кіно-, телемистецтва Київського національного університету імені Тараса Шевченка, керівницею відділення суспільних комунікацій Київської малої академії наук, авторкою неологізму «тут луцько» Ольгою Ольховою. Авторка поетичних книг мала нагоду презентувати свою нову збірку «Русла зап'ясть», яку перед тим подарувала бібліотеці.

«Русла зап'ясть» – збірка інтимноі? лірики, видана у форматі арт-буку. Це глибоко метафоричні та проникні тексти, укладені у ритми розділів та символічно римовані «родимками»; чорно-білі світлини, зняті на плівку та перетворені на яскраві ілюстрації; поєднання кольору та чорнобілого виміру. Книжка, наповнена власною атмосферою та чуттєвістю, резонує різними почуттями та спостереженнями за плином часу й місцин та є чудовим подарунком для поціновувачів поезії.

Крім цікавої розмови про свою творчу діяльність, поетеса прочитала кілька власних віршів різної тематики та поділилась планами на майбутнє, а також люб’язно обіцяла відвідати при нагоді Волинську обласну бібліотеку для юнацтва. 

Відеозустріч можна переглянути ТУТ.


 

Помічник патрульного

 

1 грудня 2020 року партнерський проєкт «Помічник патрульного» Волинської обласної бібліотеки для юнацтва та Громадської організації «Молодіжна Платформа» отримав відзнаку  «Краща практика молодіжної роботи – 2020» на Четвертому форумі молодіжних працівників і працівниць в Україні. 

Керівник та автор ініціативи Оксана Романюк, головний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва, молодіжний працівник, випускниця курсу «Громадянська освіта для молодіжних працівників» зазначила, що хоч реалізація грантової практики завершилась, та бібліотека і патрульні планують працювати далі та масштабувати проєкт на інші ЗЗСО міста.


 

Додаткова інформація