Лютий 2019

 «Пензель краси, добра, мудрості» Марії Примаченко

 

25 лютого для вчителів образотворчого мистецтва та художньої культури, слухачів курсів ВІППО у нашій бібліотеці провели засідання мистецької вітальні «Пензель краси, добра, мудрості», присвячене 110-річчю від дня народження української народної художниці, представниці «наївного мистецтва» Марії Примаченко (Приймаченко).

 


 Прем’єра вистави за казкою Лесі Українки «Біда навчить!» та поетичні сімейні читання «Поезія є всюди, хоч не всяк її бачить…»

 

25 лютого, в день народження Лесі Українки, у бібліотеці було людно, гамірно та творчо. Готувалися до прем’єри вистави «Біда навчить!» за казкою Лесі Українки всі: актори дитячої театральної студії «Бешкетники» Палацу культури м. Луцька, керівник студії актор та режисер  Вадим Хаїнський, художник Олеся Іщук, батьки всіх студійців та бібліотекарі. Надзвичайна вистава про помилки в житті, які змушують нас замислюватись про життя, вчитись новому, жити по-іншому. Приємним переглядом вистави насолоджувалась наша чудова читацька аудиторія – десятикласники та вчителі гімназії №18, вчителі образотворчого мистецтва шкіл області – слухачі курсів з підвищення кваліфікації Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.


«Все, все покинуть, до тебе полинуть…»

 

24 лютого для військових Нацгвардії України у бібліотеці відбулась поетична година лірики Лесі Українки «Все, все покинуть, до тебе полинуть…», присвячена трагічному коханню Лесі до Сергія Мержинського.


 Вахта пам’яті «Небесна Сотня  в вирій полетіла»

 

19 лютого працівники бібліотеки вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Захід пройшов спільно з учнями у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.


 «Говоримо упевнено і грамотно: нові уроки від Олександра Авраменка»

 

18 лютого в імпровізованому бібліокафе книгозбірні відбулася зустріч «Говоримо упевнено і грамотно: нові уроки від Олександра Авраменка» з учнями 10-х класів Луцької спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №1. Разом спробували відчути красу, легкість, політ однієї з наймилозвучніших мов світу – рідної української мови. За порадами зверталися до експрес-уроків та книжок Авраменко Олександра Миколайовича, українського педагога, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, одного із найпомітніших дослідників і популяризаторів української мови.


 Валентинів день у бібліотеці «Сузір’я симпатій»

 

Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. День Святого Валентина відзначається майже по всьому світу 14 лютого. Вважають, що саме цей святий опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді.


 «Доброчесність починається з тебе»

 

13 лютого 2019 року у бібліотеці, в рамках школи правових знань «Уроки права – уроки життя», відбувся урок моральності «Доброчесність починається з тебе». Його учасники – учні 9-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. №17 м. Луцька ознайомилися з такими поняттями: «академічна доброчесність», «академічна недоброчесність», «плагіат», а також дізналися, що фундаментальними цінностями академічної доброчесності є довіра.

 


Зустріч з українською письменницею Анною Хомою у бібліотеці

 

12 лютого у бібліотеці відбулася зустріч з сучасною українською письменницею Анною Хомою (Харчевською), яка живе і пише у Львові. Любов’ю до цього міста пронизані всі її книги.


«Друзі для друзів. Разом – ми сила!»

 

6 лютого, на запрошення патрульних поліцейських, наші бібліотекарі, разом із іншими партнерами, завітали до вихованців філії "Сенкевичівська" Володимир-Волинського ліцею "Центр освіти" Волинської обласної ради.


 Еко-зустріч з Вадимом Курбаном у бібліотеці

 

06 лютого в читальній залі бібліотеки відбулася еко-зустріч старшокласників ЗОШ с. Гірка Полонка на тему «Як сортувати сміття». Лучанин Вадим Курбан, людина з небайдужим ставленням до навколишнього світу та вболіванням за майбутнє поколінь, знайомив та навчав присутніх, як дотримуватися правильного цивілізованого поводження зі сміттям, споживати раціонально та залишати після себе мінімум непотребу. Те сміття, що можна переробити, варто віддати в пункти прийому сировини та навіть отримати кошти. А органіку використати для добрива.


 

Додаткова інформація