Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 61

Січень 2018

День патрульного поліцейського в бібліотеці

31 січня в книгозбірні відбувся черговий День патрульного поліцейського спільно із патрульною поліцією Волинської області в рамках проекту ПОЛіС (Поліція і Спільнота). 

День був особливо насичений. Захід розпочався презентацією фотосушки «Моя нова поліція», на якій представлені світлини, що стали відзнакою двох років неймовірно активної співпраці.

 


«Крути. Їх бій триває»

29 січня бібліотека для юнацтва долучилась до масштабного дійства в рамках тематичного заходу «Крути. Їх бій триває», який відбувся у приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. 

Рівно 100-річчя минуло відтоді, як відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

 


Класика сьогодні у бібліотеці

Бібліотека започаткувала новий проект «Класика сьогодні» – цикл театралізованих уроків рідної літератури з заслуженим артистом України Василем Грибом. 

Читачі книгозбірні, десятикласники Луцької ЗОШ №17, слухали уривки із перлини рідної літератури – реалістичної соціально-побутової повісті «Кайдашева сім’я» українського письменника Івана Нечуя-Левицького у виконанні Василя Пилиповича.

 


Cемінар для батьків «Підлітки та агресія. Що робити батькам?»

24 січня у читальній залі бібліотеки відбувся насичений інформацією та позитивною енергією семінар для батьків «Підлітки та агресія. Що робити батькам?», проведений психологами ВОГО «Велес+».

  

Відповідно до Положення про Експертну раду з питань видавничої справи, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації №460 від 22.10.2015 року, управління культури оголошує прийом матеріалів:

- історичної

- краєзнавчої

- художньої

- мистецької (музичної) літератури;

- книжок для дітей

- аудіокниги та рідкісні книги.

До пакету обов’язкових документів входять: заява на ім'я голови Експертної ради, макет, орієнтовна калькуляція на 500 примірників, дві незалежні позитивні рецензії відповідних профільних фахівців та членів творчих спілок. Члени обласної організації Національної спілки письменників України подають один відгук.

Відповідно до п.6 Регламенту роботи Експертної ради, рукописи (макети книг) подаються на розгляд у відредагованому вигляді, зі змістом та пронумерованими сторінками, з усіма ілюстраціями та спроектованою палітуркою.

Матеріали приймаються до 01.07.2018 року за адресою: м.Луцьк, Київський майдан, 9 каб.603. Контактна особа - Дудар Тетяна Олександрівна. Телефон для довідок: 245 647.  


 

Сторінки боротьби за державну незалежність

  

21 січняв читальній залі бібліотеки відбулися дві цікаві події: історичний відео урок «Сторінки боротьби за державну незалежність»  до Дня Соборності України та мультимедійний урок української звитяги «Крути… Мужність і біль України», присвячений 100-річчю бою під Крутами.

 


Тренінг для школярів «Де взяти гроші для започаткування бізнесу»


21 січня у бібліотеці для юнацтва відбулося чергове заняття «Де взяти гроші для започаткування бізнесу» в рамках бізнес-школи для підлітків «Енергія змін». За допомогою тренера Ази Голощапової діти аналізували власні бізнес-ідеї, знаходили «родзинки» та обговорювали їх в групі та можливості як заробити гроші під час канікул.

 

 


21 січня в приміщенні нашої книгозбірні відбувся семінар для читачів, батьків дітей на тему: «Підліткова агресія. Що робити батькам?». 

Семінар проходив у формі бесіди, діалогу. Присутні пройшли коротке тестування, щоб визначити наскільки вони знають свою дитину. Проводилися цікаві вправи, за допомогою яких можна було зі сторони побачити стосунки батьків з дитиною.

 


 Пітчинг бізнес-ідей школярів в бібліотеці

14 січня в читальній залі відбулося спілкування 12-16-річних школярів міста з підприємцями. Це був пітчинг ідей в рамках проекту бізнес-школи «Енергія змін». Його організатори – ГО «Переселенці Криму та Донбасу», книгозбірня та управління освіти міста. Це вже друге заняття. Діти цікаво та по-дорослому презентували погляди на сферу створення власного бізнесу, висловлювали іноді дуже оригінальні ідеї, а деякі з них – вибудовували навіть схеми та створення бізнес-плану. Члени журі тактовно спрямовували та робили підказки як зробити бізнес успішним та прибутковим. Ідеї були різнопланові: від купівлі-продажу через Інтернет, створення СТО, 3D моделювання, розбудови медової промисловості, створення сучасних мильних засобів до дизайну речей, листівок, ляльок власними руками та їх реалізацію.

 

 


 Виставка-ярмарок художніх робіт майстринь жіночого клубу «Дари Макош»

У переддень Різдва, 4 січня, у читальному залі бібліотеки відкрилась благодійна виставка-ярмарок художніх робіт майстринь жіночого клубу «Дари Макош». Клуб заснований жінками з числа внутрішньо переміщених осіб та налічує сьогодні близько 50 чоловік, серед них є багато лучан. 

Виставка «теплих» картин надихає та змушує повірити у диво, адже її створили саме такі люди, які доводять, що чудеса існують.

 

Додаткова інформація