Зустріч «Щоб Земля дихала» в рамках проекту з екологічної грамотності «21 день сортування сміття»

 

В цьому році відділ екології Луцької міської ради разом із партнерами: міськими активістами, університетами, школами та нашою бібліотекою із 09 по 30 квітня втілює у Луцьку проект з екологічної грамотності «21 день сортування сміття».

17 квітня в рамках проекту у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч старшого наукового співробітника відділу природи Волинського краєзнавчого музею Оксана Гаврилюк «Щоб Земля дихала» з учнями ЗОШ №17 та студентами Волинського коледжу Національного університету харчових технологій. Вона змусила присутніх задуматися над екологічними викликами, шукати власні шляхи для покращення довкілля. Наша планета потопає в тоннах сміття і найдієвіший шлях для того, щоб врятувати її від забруднення пластиком та іншими матеріалами, що важко піддаються переробці – перестати продукувати величезну кількість сміття.

Рух Zero Waste (нуль відходів) закликає людей повністю відмовитися від відходів, та жити за певними принципами.

 

Корисним був майстер-клас з виготовлення підсвічників та підставок з пластикових пляшок від Катерини Дядюк. Виявилося, що пластикова пляшка – не тільки звичайне сміття, а й сировина для швидкого втілення креативних ідей.

Завершився захід переглядом авторського фільму Оксани Гаврилюк «Щоб Земля дихала». Виховуймо у собі дбайливе ставлення до природи та зробимо нашу планету чистою!

 

Додаткова інформація