Креативний урок-квест із позакласного читання

09 квітня у бібліотеці для старшокласників Луцької гімназії № 18 відбувся, у формі квесту, урок позакласного читання «Народове читання в сучасному контексті зарубіжної літератури».

Школярі дізнались все про Народове Читання – 2019, що відбудеться цього року у Польщі та за її межами, детально знайомились із життєвим і творчим шляхом окремих видатних польських класиків літератури.

«Урок позакласного читання ми перенесли в бібліотеку, що є флагманом у різноманітних квестах. Сьогодні знайомились із одними з найвизначніших класиків польської літератури, креативили та навчались командній роботі. Учні нашого 8-го–Б поділились на три групи, щоб якнайкраще опрацювати інформацію відповідно про: Генрика Сенкевича, Болеслава Пруса та Бруно Шульца», – розповіла класний керівник, вчитель зарубіжної літератури Ірина Рудь.

Серед багатьох портретів зарубіжних письменників, восьмикласники відшукували свої матеріали/завдання, складали пазли, розв’язували тематичні філворди, віднаходили потрібні цитати класиків та на аркуші з мапою України робили позначки місць перебування митців. І все це для того, щоб якнайкраще виконати основне завдання: на ватмані креативно запрезентувати обраного письменника, як сучасного користувача соцмереж.

«Для мене сьогодні був дуже цікавий урок… Найбільше мені сподобалось придумувати особистий акаунт письменника у соцмережі», «Дізнався, що Болеслав Прус був гурманом, полюбляв вишукану їжу. Також мене вразила інформація про те, що саме на Волині він написав свій відомий історичний роман «Фараон»…», «…Це зацікавлює та закликає до нових відкриттів. Хочеться дізнаватись більше…», – ділились враженнями школярі. 

Усіх охочих запрошують приєднатись до восьмого Народового Читання польських новел 7 вересня 2019 року.

Додаткова інформація