Літературно-музичний вечір «Поезія – це завжди неповторність

Україні таланить на великих жінок. Ліна Костенко одна з них. Літературно-музичний вечір «Поезія – це завжди неповторність», який  відбувся 02 квітня в читальній залі для учнів ЗОШ с. Ратнів Гірко-Полонківської ОТГ був присвячений саме їй. Ця унікальна жінка належить до тих поетів, чиї твори читають не тому, що так модно, престижно чи буде оцінено строгим викладачем, а просто за нагальною потребою душі та велінням серця.

Вслухаючись в поетичні рядки, кожен з присутніх на імпрезі мав гарну нагоду ще раз доторкнутись до чарівних струн її воістину неповторної лірики та почути свою власну мелодію, зімпровізовану з її образів, метафор, філігранно витончених слів…

Скільки б ми не цінували Ліну Костенко як совість нації, як би не поважали за безкомпромісність і чітку громадянську позицію, як би не схилялись перед її талантом, любимо ми її, все ж, за тонкий ліризм, за шалені барви почуттів та запаморочливі емоції, за здатність зі звичних та буденних слів ткати геніальні шедеври; за оспівування найпрекраснішого та найчистішого з усіх земних скарбів, з котрого, власне, і бере початок усе добре, істинне, справжнє, красиве – скарбу Великої Любові.

Скільки б не існував цей наш іноді жорстокий, іноді безглуздий, але все ж дивний та прекрасний світ, нам завше:

Так хочеться якоїсь етики.

Пера, і пензля, і струни.

Якоїсь дивної поетики

В шляхетних німбах сивини.

Додаткова інформація