Твоє життя в твоїх руках

 

Під такою назвою 24 травня разом із Патрульною поліцією Волинської області та компанією «Дмитрук» бібліотекарі організували та провели для підлітків ігровий квест. Подія відбулась в рамках проекту «Безпека руху пішоходів» від програми «Молодь змінить Україну - 2019».

Учасники, учні Луцької гімназії №18, креативно дізнавались все про особисту безпеку: шукали відповідні завдання, розв’язували ребуси та кросворди, власноруч виготовляли світловідбивні елементи (флікери-значки), спілкувались із поліцейськими.

«Я дізнався, що командна робота дуже ефективна, а поліція дружелюбна», – розповів п’ятикласник Ігор Іпатюк.

«Мені сподобалось все, але найбільше майстер-клас і відгадувати ребуси», – поділилась враженнями учениця Катя Яницька. 

«Завдання квесту цікаві і ми були повністю захоплені роботою», – зазначив школяр Максим Кухарук.

 

«Навчаємо разом наших дітей на спільних уроках, тренінгах та іграх. Адже учням важливо знати, як поводитись із незнайомцями, або як діяти, коли самі лишаються вдома, знати та виконувати елементарні правила дорожнього руху. Важливо також, щоб ці питання обговорювали і в сім’ях, через те, що батьки завжди показують приклад. Щоразу нагадуємо школярам, що наша безпека починається із нас, із особистої відповідальності», – підсумувала інспектор зв’язків із громадськістю Ольга Шмігель.

Учасники успішно пройшли всі локації квесту, отримали нові знання про особисту безпеку а також гарний настрій і смачні подарунки від компанії «Дмитрук».

 

Додаткова інформація