У бібліотеці стартувала декада права із патрульними поліцейськими

3 жовтня учні Луцької ЗОШ №17 на занятті школи правових знань «Уроки права – уроки життя» стали учасниками тренінгу «Булінг: як не стати жертвою», який провели патрульні поліцейські Роман Ткачук та Марія Устіна.

Активність аудиторії вражала. Школярі вникали у соціальну структуру булінгу, навперебій запитували, розбирали разом із тренерами конкретні приклади, дізнавалися, як діяти в тій чи іншій ситуації.

«Шкільний булінг – це явище системне і комплексне. Тому, окрім лікарів-психіатрів, психологів до вивчення й профілактики цього явища повинні долучатись, безперечно, якомога більше учителів, школярів, батьків», – зазначив один із спікерів заходу, лейтенант патрульної поліції Роман Ткачук.

Із січня 2016 року Волинська обласна бібліотека для юнацтва співпрацює із пстійним партнером Патрульною поліцією, успішно реалізувавши проекти «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції» та «ПОЛіС» (Поліція і суспільсво), які започаткували IREX/Україна в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO) за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL).

Цьогорічна декада права ще триватиме та передбачає серію уроків-тренінгів на різну тематику та проведення майстер-класів із виготовлення флікерів. Отож бібліотека для юнацтва запрошує приєднатись всіх бажаючих до цього проекту.

Додаткова інформація