Літо з юнацькою бібліотекою продовжується!

4 червня в бібліотеці для юнацтва відбулись літні читання із українською письменницею Орестою Осійчук разом із вихованцями пришкільного оздоровчого табору Луцької гімназії №18. Учасники заходу мали змогу знову «зустрітись» із персонажами творів: котом Персиком та хлопчиком Айхо.

Згодом, гостями бібліотечної Творчої майстерні «На – вчись!» стали гуртівці пришкільного оздоровчого табору Луцької загальноосвітньої школи №17. Під керівництвом майстрині, головного бібліотекаря Оксани Коби, учні створювали поробку «Зайчик на пальчик» та оглянули екологічну виставку картин «Створи картину – збережи Україну» від громадського об’єднання «Чарівний пензлик» та виставку малюнків «Без обмежень» вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру.

Наступного дня патрульні поліцейські Ольга Шмігель та Роман Ткачук провели заняття-тренінг «Твій друг – дорожній рух» для найменших гуртківців пришкільного оздоровчого табору Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького. Бажали безпечних канікул та навчали дітей правильно переходити дорогу, визначали види транспорту та дізнавались навіщо дотримуватись правил дорожнього руху.

 

В цей день до бібліотеки також завітали вихованці Луцького навчально-реабілітаційного центру. Для них бібліотекарі запропонували познайомитись з картинами виставки «Без обмежень», адже на ній представлені роботи їх друзів. Учням також було цікаво побачити роботи екологічної виставки. Задоволення отримали відвідувачі від знайомства із книгами декоративно-ужиткового мистецтва. Працівники відділу культури та мистецтв провели казкові вікторини, та показали анімаційні фільми. Приємно працювати з такими активними, безпосередніми користувачами. Щоденно бібліотеку відвідує більше сотні юних користувачів.

Чекаємо нових зустрічей та позитивних вражень від спілкування з дітворою.

Додаткова інформація