Стежини до храму душі материнської

10 травня в читальній залі бібліотеки відбулася тематична година  «Стежини до храму душі материнської» спільно з учнями 10-х класів «ЛНВК ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. – правознавчого ліцею з посиленою фізичною підготовкою». Захід приурочено до Дня Матері, який щорічно відзначається в Україні в другу неділю травня.

Материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами, увіковічнене художниками на полотнах. Захід був насичений поезіями, музичними творами, в яких прославляється матір, жінка. Ліцеїсти переглянули відеосюжети, які знайомили з історією свята, кадрами про материнську любов.

«До нас звернулися з ліцею і попросили провести тематичний захід. Тому ми розповіли про роль матері в житті кожного із нас, про безмежну материнську любов та самопожертву. Також ми донесли ліцеїстам про те, що необхідно пам’ятати про своїх матерів, не забувати про них, адже вони їхні найперші ангели-охоронці, які хочуть бачити свою дитину щасливою та успішною. Головне ніколи не забувати свою маму, адже її серце таке раниме», – наголосила головний бібліотекар відділу читальних залівОлена Власюк.

Невипадково, що від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, визначається рівень культури та благополуччя суспільства.

Сьогодні ми відзначаємо свято Матері, щоб кожна мати відчула любов і ніжність, доброту і ласку своїх синів і дочок.

Додаткова інформація