Бібліотерапія для бійців АТО

22 лютого працівники відділу краєзнавства бібліотеки спільно з начальником відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Волинського обласного центру зайнятості Ольгою Шевчук відвідали бійців АТО, воїнів-захисників, які нині перебувають на лікуванні у Волинському обласному госпіталі для ветеранів.

Ця зустріч пройшла у теплій та невимушеній атмосфері. Бійці змогли висловити те, що їх хвилює найбільше: питання працевлаштування і пільги, сфера обслуговування, ставлення суспільства і адаптація тих, хто має статус – учасник АТО.

Але… Оскільки тема зустрічі була – «Книга – фізкультура для душі», тому ми запропонували свої послуги – приходити в бібліотеку, читати, абстрагуватися від пережитого і побаченого. А тим більше, що наша бібліотека має що запропонувати. Огляд сучасної української літератури з коментарями, зокрема популярних молодих авторів, письменників-земляків, підтвердив, що книга – найкращі ліки для душі, і з цим важко не погодитись. Сподіваємось, що ця зустріч була першою, але не останньою.

Додаткова інформація