День патрульного поліцейського в бібліотеці

31 січня в книгозбірні відбувся черговий День патрульного поліцейського спільно із патрульною поліцією Волинської області в рамках проекту ПОЛіС (Поліція і Спільнота).

День був особливо насичений. Захід розпочався презентацією фотосушки «Моя нова поліція», на якій представлені світлини, що стали відзнакою двох років неймовірно активної співпраці.

Чудові фото, зроблені під час проведення різноманітних заходів бібліотеки із участю поліцейських, справили приємне враження і викликали  позитивні емоції в учасників заходу, адже  запрошені змогли впізнати себе.

В цей День десятикласники Луцької ЗОШ №22 в рамках «Живої бібліотеки» мали змогу також поспілкувалися одночасно із 5 патрульними поліцейськими. Учні 7-Б класу Луцької гімназії №18 долучились до картування безпечних/небезпечних місць міста Луцька, що викликало особливий інтерес у поліцейських, адже це були погляди саме з дитячої точки зору. 

«Такі заходи є дуже потрібними, адже вони передбачають виховання у школярів правової свідомості, профілактику правопорушень. Діти також знайомляться зі своїми правами та обов’язками. Також, звісно, формується взаємна довіра між юними лучанами та правоохоронцями», – зауважив  інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції у Волинській області ДПП України лейтенант Сергій Бадалян.

Більше фото тут

Додаткова інформація