Таємниця майстра українського сакрального бароко Йова Кондзелевича

21 грудня 2017 року працівниками відділу краєзнавства у співпраці з Музеєм Волинської ікони проведено мистецьку годинудо 350-річчя від року народження відомого волинського іконописця Йова Кондзелевича.

Студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій побачили ікони, намальовані майстром, що складають золотий фонд мистецтва України. Вони зачарували віртуозним малюванням, одухотвореністю і теплотою образів, досконалою красою ликів, багатством та насиченістю колориту, бездоганно побудованими композиціями. Студенти дізналися про життя й творчість митця, почули вірш Петра Маха «Воскресіння Йова Кондзелевича», побачили репродукції його ікон, які входять до експозиції львівського музею українського мистецтва, календар на 2017 рік, випущений музеєм Волинської ікони. Дякуємо за цікавий та змістовний аналіз творчості іконописця провідному науковому співробітнику Музею волинської ікони Людмилі Карпюк. 

Всі учасники заходу помолилися біля чудотворної Холмської ікони Божої Матері, спрямували до неї свої прохання про мир, добробут та здоров’я для рідних.

Додаткова інформація