Зустріч Польського клубу

6 жовтня у бібліотеці відбулася зустріч Польського клубу в Луцьку з ГжегожемГауденом. Вона була присвячена реформуванню бібліотечної системи в Польщі в рамках проекту «Бібліотека+», реалізованого польським Інститутом книги.

Гжегож Гауден – польський журналіст, котрий у 2004-2006 рр. був головним редактором видання «Rzeczpospolita», а у 2008-2016 рр. очолював польський Інститут книги. Він поділився з присутніми особливостями реалізації в Польщі проекту «Бібліотека+».

Цей проект дозволив модернізувати польські бібліотеки, зокрема, збудувати понад 400 нових, по-сучасному обладнаних приміщень, провести безплатний доступ до Інтернету, розробити спільну для всіх бібліотек каталожну програму, доступну в Інтернеті. До кожної такої книгозбірні також мають доступ літні люди та неповносправні особи. Загалом на реалізацію проекту із державного бюджету та місцевих бюджетів у Польщі видали 1,5 млрд злотих.

 У зустрічі взяли участь, консули Генерального консульства Республіки Польщі в Луцьку Кшиштоф Саввицький, Марек Запур, Тереза Хрущ та Матеуш Натковський, члени Польського клубу в Луцьку та працівники Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Додаткова інформація