Перегляд фільму «Остап»

4 грудня, у рамках (в рамках ХІІІ Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays та кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA «На Волі, 2»), у бібліотеці відбувся перегляд фільму «Остап». Стрічка про двох братів: один із них у Львові – вдома, інший – у полоні в Донецьку, лежить у лікарні після останніх боїв за донецький аеропорт. Вони обидва вірять, що ще зустрінуться.

Працівники бібліотеки, разом зі слухачами Волинського військового ліцею з посиленою фізичною підготовкою обговорили проблеми висвітлені у фільмі, а також насолодилися зустріччю з журналістом, звукорежисером, режисером масових заходів, радіоведучим, директором продюсерської групи, безпосереднім учасником у зоні АТО, кадровим офіцером Дмитром Ураєвим. 

«Колишніх офіцерів не буває!» – із такою думкою лучанин Дмитро Ураєв, отримавши повістку, поїхав захищати український кордон на передовій. До присутніх він звернувся з особливими словами: «Ми не підемо на Берлін, на Москву. Хай мене простять патріоти. Нам навіщо це треба? Я не хочу в Москву. Я хочу, щоб наші кордони стали на місце. Щоб Україна стала Україною у повному сенсі цього слова. І щоб жовто-блакитні прапори були скрізь». І звичайно, побажав ліцеїстам добре вчитися, оскільки їхні знання це надійний захист нашої батьківщини.

Додаткова інформація