«В руках моїх така велика сила, та долю не затримати нічим» (до 50-річчя В’ячеслава Хурсенка)

31 травня 2016 року Волинська обласна бібліотека для юнацтва разом з Луцькою музичною школою № 1 імені Ф.Шопена провели музичну годину «В руках моїх така велика сила, та долю не затримати нічим», присвячену 50-річчю від дня народження композитора, співака, виконавця власних пісень В. Хурсенка.

Присутні познайомитися із життєвим шляхом В’ячеслава, його непростим дитинством, яке наклало відбиток на характер співака, а також переглянули кліпи на його пісні, інтерв’ю з Хурсенком та його рідними. Композитор був зовсім «нерозкручений» в Україні, сам себе називав «жертвою української естради». Він прожив лише 43 років, але вони були напрочуд змістовні, осяяні мрією про добро і красу на землі. У житті мав щастя від творчості і від того, що зла нікому не чинив, нікому не заздрив і невтомно працював.

Увесь репертуар Хурсенка – це власні пісні, які ввійшли в диски: «Я вернусь», «Крик белых журавлей», «Соколята». На пісні створені кліпи: «Соколята», «Крик белых журавлей», «Она», «Не виню». Деякі з них звучать у фільмах О. Байрак «Жіноча інтуїція», «За два кілометри до Нового року». 

Учениця музичної школи, лауреат обласного конкурсу імені О. Самохваленка «Ще не згасла зоре ясна», В. Матящук виконала на фортепіано мелодію М. Коломійця «Пісня», яка своїм сумним звучанням нагадала ще раз, що такої талановитої людини немає з нами. В’ячеслав Хурсенко навіки залишився у своїх піснях, спогадах рідних та близьких, звичайних людей, поціновувачів його творчості. Час змиє всі сліди, роки затамують біль гіркої втрати, але пам’ять збереже світле ім’я поета і композитора, порядної людини.

Додаткова інформація