«Чудотворний Миколай, ти усіх оберігай!»

В переддень свята Св. Миколая в рамках проекту «Мeцeнaти для сoлдaтa» обласна бібліотека для юнацтва, партнери та друзі ТМ Дмитрук, творча студія Творча STUDIO N.Zh. та балетна студія «Жизель» об’єднали зусилля для того, щоб провести для 60 діток бійців АТО подарункову програму з цікавим дозвіллям під назвою «Чудотворний Миколай, ти усіх оберігай».

На святі були присутні й діти з критичної групи, котрим потрібна постійна допомога – діти загиблих, зниклих без вісти та тих героїв, які перебувають у полоні.

У виставі для малят «Лялька Гертруди» головні ролі зіграли теж діти – вихованці Наталії Журавльової. Юні балерини оживили на сцені улюблених ляльок. Вистава вчить бути добрим до усіх. Навіть забуті іграшки не можна викидати, їх потрібно лагодити та берегти.

Запрошені діти учасників АТО були дуже задоволені виставою, подарунками, які вручав справжнісінький Миколай (артист Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка Руслан Джусь) та яскравим кулькам. 

«Така ситуація зараз, що хочеться зробити щось світле та приємне. Йде улюблене дитяче свято Святого Миколая. Хочеться, щоб свято заполонило кожне дитяче серце і все навколо. Чотирнадцять батьків дітей, які присутні тут, на жаль, загинули у зоні конфлікту. Ми хочемо їм допомогти та підтримати. Сучасні бібліотеки дуже швидко реагують на ті виклики, що стоять перед громадами. Ми завжди відкриті для допомоги та спілкування. Бібліотека - це комфортний, привітний, обладнаний новітніми технологіями інформаційний центр, а також місце, де можна поспілкуватися з друзями, провести ділову зустріч, взяти участь у культурних заходах і забавах для родини – підсумувала директор бібліотеки Алла Єфремова.

Додаткова інформація