«З гостинцем до дитини»

В приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва у рамках проекту «З гостинцем до дитини» відкрилася благодійна виставка витинанки «Паперове серце». Відвідувачі виставки мали змогу придбати «валентинки» ручної роботи створені студентами кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв СНУ імені Лесі Українки, учнями дитячої мистецької студії «Соняшник», користувачами книгозбірні, котрі були зроблені під час майстер-класів під керівництвом провідного бібліотекаря Оксани Коби.

На відкритті виставки виступили: доцент кафедри образотворчого мистецтва Ольга Миколаївна Каленюк, розповіла про історію витинанки; старший викладач кафедри образотворчого мистецтва Галина Іванівна Вахрамєєва – про студентів, котрі розуміють,  що такими діями долучаються до хороших справ. Таке розуміння важливе, оскільки виховує у молоді милосердя та відповідальність за ближнього. 

 Цьогоріч партнером даної акції став і Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Зокрема, працівники Фонду придбали картини-витинанки та, належним чином оформивши їх у рами, передали  представникам  Будинку Дитини. Також, найактивніші учасники акції отримали подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». Заступник голови правління Фонду Ірина Констанкевич зазначила, що їй дуже приємно долучитись до такої хорошої справи. На її думку, любов народжується з любові, а ця виставка саме так і народилась — з любові.

Організатори заходу: завідувач відділу культури та мистецтв Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Лариса Тананайко та головний бібліотекар Любов Фрадинська зазначають, що такими акціями вчать користувачів бібліотеки бути добрішими один до одного.

Зібрані кошти будуть передані для вихованців Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини (м. Луцьк, вул. Короленка,1). 

Додаткова інформація