Виставка картин

Виставка діятиме до 20 травня

У бібліотеці для юнацтва в Луцьку відкрили виставку картин, що дарують світло.

Художниця Оксана Ядчук-Мачинська відібрала двадцять своїх картин, що повинні донести енергію світла до українців у такий складний час. Відкриття її виставки під назвою «Світло» відбулося 6 травня у приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва.

Авторка картин розповіла, що працівниця бібліотеки, її подруга Любов Фрадинська вже тривалий час «агітувала» її зробити виставку у книгозбірні. Художниця довго сумнівалася в доцільності виставляти свої картини ув такій аудиторії, але настав час, коли вона погодилася.

Власне нічого особливо готувати не потрібно було, лише вибрати із наявних робіт, яких налічується у майстерні декілька сотень. Тож наразі на виставці можна оглянути двадцять картин, об’єднані темою «Світло». 

«Вони актуальні. Світло – це те, що потребує зараз наш край… Я дійсно чую світло, я вірю, що не буде війни. І я б хотіла, щоб ця маленька краплинка моєї енергії з’єдналася з енергією людей на майданах, тих, хто хоче бачити світло і нову державу нашу. Саме тому погодилася на виставку», - розповіла Оксана ...

 

Додаткова інформація