Помилка
  • JUser::_load: не можу завантажити користувача з ID: 51

Волинська обласна бібліотека для юнацтва 9.11.2012 року відсвяткувала свій 35-й ювілей.

 

Волинська обласна бібліотека для юнацтва 9.11.2012 року відсвяткувала свій 35-й ювілей. Урочистості з нагоди свята відбулися в приміщенні книгозбірні. Це свято для всіх, хто працював у бібліотеці в різні роки і доклав чимало праці та зусиль для її становлення, для декількох поколінь читачів та для всієї культурної громадськості Волині.

Привітати ювілярів зібралися представники міської та обласної влади, колеги з інших бібліотек і мистецькі колективи Луцька. Першими свою творчість іменинникам дарував камерний оркестр Луцької дитячої музичної школи №1 імені Фредеріка Шопена. Дійство благословив представник Волинської єпархії УПЦ КП отець Миколай. Він побажав працівникам книгозбірні здоров’я та вдячних читачів.

Про історію бібліотеки розповіла її незмінний з часу заснування директор Марія Мах. «Наша бібліотека формувалася на зламі століть», – зауважила вона і розповіла, що, не зважаючи на труднощі, книгозбірня набирала популярності, зараз має понад 27 тисяч читачів. За її словами девізом книгозбірні завжди були і є слова: «Читач – понад усе». Марія Михайлівна повідомила про інновації в роботі закладу. Зокрема, бібліотека перейшла на електронну систему обслуговування. Саме тому присутні називали її «бібліотекою майбутнього».

Привітати ювілярів прийшов перший заступник голови обласної ради Юрій Лобач. Він відзначив хорошу роботу працівників книгозбірні. «У найскладніший період ви робили все, щоб тримати бібліотеку на належному рівні», – зауважив він і додав, що бібліотекарі дарують знання читачам.  Юрій Лобач зізнався, що й сам сьогодні став користувачем юнацької бібліотеки та продемонстрував новенький читацький квиток.

До вітань приєднався заступник начальника управління культури і туризму Волинської облдержадміністрації Валерій Дмитрук. Він дав високу оцінку діяльність колективу, а директора назвав «граючим тренером», адже Марія Мах бере активну участь у розбудові бібліотечної галузі.

Начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів підкреслила символічність того, що день народження бібліотеки збігся зі ще одним святом – Днем української писемності та мови.

Теплі слова колективу книгозбірні щедро дарували голова обкому профспілки працівників культури, колеги з театрів, краєзнавчого музею, обласного навчально-методичного центру культури, обласних бібліотек, районних та міських ЦБС, директори та завучі Луцьких спеціалізованої школи1, загальноосвітньої школи №17. Постійні читачі, студенти Волинського училищакультури і мистецтв, разом із словами вдячності  презентували вітальну програму з творів різних жанрів.

Під час святкування присутні мали змогу переглянути фільм про Волинську обласну бібліотеку для юнацтва, який розповів про історію та сучасні досягнення колективу, діяльність провідних відділів в задоволенні запитів та потреб юних читачів.

Вже ніхто не сумнівається, що ця книгозбірня – втілення нової доби, установа, сконцентрована на питаннях відродження української національної гідності. Зрештою, як зауважила Марія Михайлівна Мах: «Ми вже бібліотека майбутнього».

 

Додаткова інформація