У бібліотеці для юнацтва відновив роботу молодіжний проєкт «Помічник патрульного»

 

15 січня розпочалися заняття проєкту «Помічник патрульного», започаткованого в  листопаді 2019 року бібліотекою та Луцькою школою №17. Мета – сприяти створенню безпечного середовища в школі №17 налагоджуючи тісну співпрацю та взаємну довіру між молоддю школи і правоохоронцями, шляхом розробки та реалізації навчальної програми факультативу “Помічник патрульного”, а також проведення спільних загальношкільних заходів.

Старшокласники пройшли двомісячне навчання від патрульних поліцейських та тренерів Громадської організації «Молодіжна платформа», а тепер самі навчатимуть однолітків школи особистій безпеці, як протистояти стереотипам, алгоритмам дій при порушенні прав підлітків тощо.

«Бібліотека вперше має такий потужний молодіжний проєкт. Разом із молоддю, партнерами працюємо над створенням безпечного освітнього середовища Луцької школи №17. Сьогодні тестували майстер-клас, який у п'ятницю проведемо одномоментно у чотирьох класах. Багато років разом із патрульними проводимо Уроки безпеки для школярів, на яких завжди креативно подаємо інформацію у вигляді квестів та вікторин. Адже так учні краще запам’ятовують матеріал», – розповіла керівник проєкту, методист бібліотеки Оксана Романюк.

Саме у бібліотеці, помічники патрульних протестували квест та майстер-клас з особистої безпеки, розроблений бібліотекарями. Старшокласники навчились виготовляти флікери (світовідбивні елементи) та опанували нові знання із правил дорожнього руху. За кілька днів помічники патрульних самостійно проведуть майстерки та тренінгові заняття з однолітками своєї школи.

Довідка: Проєкт здійснюється ГО "Молодіжна Платформа", Патрульною поліцією Волинської області, Волинською обласною бібліотекою для юнацтва на базі КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Луцької міської ради" за фінансування, наданого Неурядовою організацією “Сучасний Формат” Обласній молодіжній громадській організації «Волинський Інститут Права» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.

Додаткова інформація