Завершення роботи табору «BookCamp»: День талантів

Сьогодні, 27 червня, ми прощалися з табором «BookCamp», який протягом 8 днів тішив дітей іграми та розвагами. В останній день ми вирішили підбити підсумки усієї нашої роботи і назвали цей день «Днем талантів». Адже всі ці дні ми бачили, якими обдарованими та талановитими, кмітливими та винахідливими є учасники табору.

 

Сьогодні діти проявили свою фантазію та креативність, створили разом з батьками чудову колекцію одягу з підручного матеріалу та провели показ моделей. Кожен виготовив і представив на розгляд свій неповторний образ, для створення якого були використані одноразові торбинки, коктельні трубочки, гофрований папір, картонні коробки та інші матеріали. Дефіле пройшло дуже весело та цікаво.

 

Після щоденного чаювання відбулось найурочистіше дійство: концерт талантів, який розпочався із танцювального флешмобу. Грали на піаніно, декламували, демонстрували прийоми бойових мистецтв та акробатичні етюди. Була навіть презентація на більше ніж серйозну тему – «Чорнобильська трагедія». Ну а на завершення діти всі разом виконали пісню, у якій зізналися у любові до… бібліотеки.

  

Наприкінці табірного дня діти отримали грамоти та невеличкі подарунки від нашої бібліотеки і пообіцяли, що ще неодноразово завітають до нас у гості. Це були незабутні 8 днів!

Додаткова інформація