Цибульська

Наша бібліотека спільно з громадською діячкою та реабілітологом домашніх тварин Веронікою Федосовою-Цибульською розпочала цикл освітніх лекцій «Живі діалоги».

Із цієх нагоди до бібліотеки завітали незвичайні гості – безшерста морська свинка та африканське декоративне їжаченя Квітка разом зі своєю мамою. Ці тварини – домашні улюбленці Вероніки. Нині у неї вдома проживає понад двадцять чотирилапих друзів. Це її власні тварини і ті, які проходять реабілітацію в притулку. Вероніка Федосова-Цибульська четвертий рік займається реабілітацією тварин. Вона створила міні-притулок сімейного типу «Веселий хвіст». Щоб перейняти європейський досвід, активістка часто їздить за кордон.

Для студентів Волинського коледжу Національного університету харчових технологій громадська діячка розповіла, що люди багато часу проводять у дорозі, подорожують, через це не можуть завести велику тварину. У зв'язку з цим, дедалі популярнішими стають тварини-компаньйони, яких легко перевозити.Активістка зазначила, що в кожній країні є різні вимоги щодо перевезення тварин. Якщо це країна шенгенської зони, то домашній улюбленець повинен мати чип, який вживлений під шкіру, та довідку, завірену державною ветслужбою, яка свідчить про відсутність сказу. Власникам собак необхідно мати ще й сертифікат на наявність антитіл в організмі тварини, які виділяються не раніше ніж через місяць після вакцинування улюбленця.

Присутні з цікавістю розглядали і фотографували тварин. Активним слухачам Вероніка дарувала символічні подарунки. А її юний помічник – син Лев – за те, що допоміг створити презентацію, отримав відзнаку від бібліотеки. 

Зазначимо, що проект «Живі діалоги» запланований на рік. Тому всіх, хто небайдужий до життя братів наших менших, попереду чекають не менш цікаві знайомства.

Додаткова інформація